منو
تبليغات
آخرين اخبار

رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) منصوب شد
رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) منصوب شد رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان طی حکمی حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد شفیعیان را به عنوان «رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره)» منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، در متن حکم حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول احمدیان، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خطاب به حجت الاسلام و المسلمین شفیعیان آمده است: با مشورت معاون آموزش دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، جناب عالی را که بحمدالله از فضل و تجربه لازم برخوردار هستید به ریاست مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی ره منصوب می نمایم.

رشد و توسعه عرصه های آموزشی ورشته های تحصیلی تخصصی حوزوی و دانشگاهی درموضوعات مورد تاکید دفتر تبلیغات اسلامی در مدار مساله محوری و اهتمام ویژه به افزایش کیفیت آموزش ها  به خصوص ساماندهی پایان نامه ها، رونق بخشی به فضای طلبگی و دانشجویی، جذب اساتید برجسته و فرهیخته، ارتباط موثر بانهادهای علمی و آموزشی حوزوی و دانشگاهی  به خصوص ارتباط موثر با دانشگاه باقرالعلوم علیه السلام و همچنین ارتباط معنی دار با بقیه قسمتهای دفتر تبلیغات شعبه اصفهان، حفظ سرزندگی و روحیه علمی و انقلابی در بین دانشجویان وطلاب از مهم ترین ماموریت های این موسسه محسوب می شود. ازخداوند متعال توفیق جنابعالی را خواستارم.

در ادامه بر خود لازم می دانم از خدمات ارزشمند جناب اقای دکتر مجید جعفریان زید عزه که به دلیل عضویت در پست خطیر هیات علمی پژوهشی از ادامه همکاری با موسسه انصراف دادند کمال تقدیر و تشکر را داشته باشم.

مشاهده در باشگاه خبرنگاران جوان
مشاهده در خبرگزاری حوزه
مشاهده در پایگاه خبری ندای اصفهان 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 232
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما