_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

تجربه جالب نشر اخلاق اسلامی با خواندن قصه‌ برای کودکان
مبلغ و فعال فرهنگی گفت: هدف ما نشر معارف اهل‌بیت(علیهم السلام) و مکارم اخلاق است و باید بهترین راه را در موقعیت‌های مختلف برای رسیدن به این هدف انتخاب کنیم، حتی می‌توان از قصه و فیلم خوب خارجی هم به این منظور استفاده کرد.
سرمایه‌گذاری عجیب غرب بر قهرمان‌پرستی نوجوانان/ کوتاهی مسئولان در ارائه الگو به نوجوانان
کارشناس مسائل تربیتی مدگرایی و قهرمان پرستی را یک خصیصه در نوجوانان دانست و گفت: قهرمان های فیلمها و کارتونها امروز در مدارس و میان کودکان ما بسیار محبوب هستند.
کتاب‌ «العربیة للیافعین» به همراه فیلم آموزشی منتشر شد/ داستان سندباد عربی
در راستای عمل به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر آموزش زبان عربی، برای اولین بار در کشور، کتاب «العربیة للیافعین» برای آموزش زبان عربی به نوجوانان ۱۰ تا ۱۵ سال و مبتدیان توسط گروه علمی أحباب لغة الوحی منتشر شد.
امکان بهره گیری از خیریه ها به عنوان بازوان قوی فرهنگی/ کمک رسانی خیریه ها تصدقی نباشد
حجت الاسلام والمسلمین قطبی خیریه ها را بازوانی قوی برای انجام کار فرهنگی دانست و با اشاره به فرصت استفاده از بستر فضای مجازی به این منظور، گفت: کمک رسانی خیریه ها می تواند تصدقی نباشد و ما به ازاء فرهنگی داشته باشد.
ستیزه جویی نوجوان یک فرصت است/ کمبود شدید مراکز تربیتی نوجوانان
کارشناس مسائل تربیتی عزت بخشی به نوجوانان را عامل مهم در تربیت دانست و گفت: ستیزه جویی نوجوان می‌تواند یک فرصت برای استفاده از نیروی نوجوان در راه سازندگی کشور باشد.
مسابقه آنلاین راهنمای همسران
رییس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: مسابقه آنلاین راهنمای همسران توسط دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با همکاری مرکز خدمات حوزه علمیه اصفهان ویژه خانواده طلاب برگزار می شود.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما
در مقابل دشمنی آمریکا ایستاده ایم
بارها آمریکا را به گوشه رینگ برده ایم

 
با خود جمهوری اسلامی که برخاسته‌ی از انقلاب است، هر چه توانسته‌اند دشمنی کرده‌اند. البتّه ما هم از این طرف بیکار نبوده‌ایم؛ ما هم از این طرف هر کار توانسته‌ایم، در مقابل آمریکا کرده‌ایم، در موارد زیادی هم طرف را گوشه‌ی رینگ برده‌ایم؛ نتوانسته از خودش درست دفاع کند، این هم کاملاً واضح است، همه‌ی دنیا می‌بینند.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما