_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

مؤسسات آموزشی دفتر تبلیغات اسلامی به مثابه حلقه‌های به‌هم‌پیوسته تامین منابع انسانی تبلیغ هستند
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: وظیفه این دفتر، صرفا تربیت منابع انسانی برای آموزش نیست بلکه همه مؤسسات آموزشی به مثابه حلقه‌های به‌هم‌پیوسته‌ای بوده که موظف به تامین منابع انسانی تبلیغ در عرصه ها و تخصص های مختلف هستند.
مراسم تجلیل از اساتید دو مؤسسه آموزشی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد
معاون آموزش دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: به بهانه سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری از اساتید این دفتر که مشغول تدریس در علوم اسلامی و انسانی برای طلاب خواهر و برادر در رشته هایی نظیر کلام اسلامی، مشاوره اسلامی و مشاوره خانواده، تربیت دینی کودک و... هستند، تجلیل به عمل آمد.
مطالعات قرآنی در غرب با اهداف استعماری دنبال می‌شود
مطالعات قرآنی در غرب اگرچه در دوره معاصر با محوریت نهاد دانش پیش می‌رود، اما همچنان با اهداف استعماری، تبشیری و ایدئولوژیک در حال اجراست.
«لبخند خدا»؛ استارتاپی برای ترویج سبک زندگی قرآنی
«لبخند خدا»، عنوان یک استارتاپ فرهنگی قرآنی است که در زمینه تربیت کودک و نوجوان و ترویج سبک زندگی قرآنی در خانواده‌ها فعالیت می‌کند و پایه فعالیت‌های خود را آموزش قرآن قرار داده است.
پذیرش سطح 3 و 4 ویژه طلاب خواهر در مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده(ره)
مدیر مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین(ره) گفت: پذیرش مقاطع تحصیلی سطح ۳(كارشناسي ارشد) و سطح 4 (دكتري) تا 31 ارديبهشت ادامه دارد.
نقش مغفول امام صادق(ع) در شکل‌گیری تمدن اسلامی

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما

چرخ زندگی مردم با تولید می چرخد!
صاحبان نقدینگیها، سرمایه خود را به سمت تولید هدایت کنند تا کار بیفتد
رهبر انقلاب: امروز توطئه‌ی دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است، برای اینکه آن‌ها را ناامید کنند/ دولت و ملت باید تلاش کنند. توده‌‌ی مردم مسئله‌‌ی اسراف را مورد توجه قرار بدهند. صاحبان نقدینگی، آن را به‌سمت تولید هدایت بکنند. کسانی‌که تجارت با بیرون مرزها دارند، جنسی را که در داخل تولید می‌شود وارد نکنند/ کسانی که عادت کرده‌اند به سفرهای تفریحی خارجی بروند، این عادت را ترک کنند./  یک مسئله‌ی مهم، وحدت ملی مردم است. امروز متأسفانه درفضاهای مجازی، توهین و تهمت به یکدیگر ازسوی جمعی رایج شده است. این کار به فضای عمومی کشور ضربه میزند. بایستی اختلافات را بگذارند برای یک وقت دیگر/ ما خواهش میکنیم این حرف‌های تبلیغاتی دشمن را هم که جنگ روانی او برای تضعیف روحیه ملت است در مطبوعات و تریبون‌ها و رسانه‌ها تکرار نکنند/ آینده کشور به لطف الهی از امروز بارها بهتر خواهد بود.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما