_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

اعتقادات زیربنای تربیت دینی کودک و نوجوان است/ مراحل تقویت ایمان در کودک
کارشناس مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی گفت: زیربنای تربیت دینی کودک و نوجوان، اعتقادات است و اگر می‌خواهیم فرزندان‌مان در اخلاقیات و عبادات درست رفتار کنند، باید رشد و تقویت ایمان آنها را در دستورکار قرار دهیم.
دامن‌های پاکی که شهیدآفرین می‌شوند/ سیره معصومان در تکریم از مادران و همسران شهدا
مادر با تربیت صحیح فرزند و همسر با گذشتی که از حق خود در زندگی مشترک دارد و حاضر می‌شود که غم جانکاه تنهایی و بی سرپرستی را به جان بخرد، شهید آفرین می‌شود و بر این اساس جامعه با تکریم این افراد در حقیقت فرهنگ جهاد و شهادت را ارج نهاده است.
اعزام بیش از 400 مبلغ در ایام فاطمیه به سراسر کشور
رئیس اداره اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در ایام فاطمیه سال جاری بیش از 400 مبلغ خواهر و برادر از طرف این دفتر با رویکرد امید آفرینی و جهاد تبیین به سراسر کشور اعزام شدند.
ایجاد دبیرخانه دائمی چهره ماندگار تبلیغی در اصفهان
حجت الاسلام حامد اهتمام، معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در راستای طرح موفق معرفی چهره های شاخص و ماندگار تبلیغی اصفهان در سال های گذشته، دبیرخانه دائمی آن با محوریت دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تشکیل شد.
فراخوان ملی ایده های استارت آپی محصولات قرآنی
رئیس خانه فناوری های فرهنگی اصفهان گفت: رویداد ملّی ایده پردازی و ظرفیت شناسی کاریزمَن۷ با موضوع «ایده های استارت آپی محصولات قرآنی» ویژه عموم علاقه مندان از سراسر ایران برگزار می‌شود.
وظیفه دفتر تبلیغات اسلامی حمایت، هویت بخشی و پشتیبانی از گروه های تبلیغی است
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: رشد گروه های تبلیغی در عدم وابستگی به دفتر و هر ارگان دیگری است و وظیفه دفتر حمایت، هویت بخشی و پشتیبانی از گروه های تبلیغی می باشد.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما


پیام تسلیت در پی درگذشت حجت الاسلام‌ و‌ المسلمین آقای حاج آقا کمال فقیه ایمانی

بسم الله الرّحمن الرّحیم

درگذشت عالم فرزانه جناب حجت الاسلام‌ و‌ المسلمین آقای حاج آقا کمال فقیه ایمانی رضوان‌الله‌علیه را به علمای اعلام و جامعه‌ی روحانیت و عموم مردم عزیز اصفهان، بویژه خاندان مکرّم و فرزندان گرامی و نیز به ارادتمندان بیشمار آن روحانی جلیل القدر تسلیت عرض میکنم.
ایشان نمونه‌ی بارزی از مجاهدت فرهنگی و حضور مردمی و فعالیت اجتماعیِ علمای دینی را در آن شهر جهاد و مقاومت در منظر همگان قرار داده و در طول سالیان متمادی، خدمات ارزشمندی در نشر معارف اسلامی در عرصه‌های بین‌المللی ارائه نمودند. از خداوند متعال رحمت و مغفرت برای آن عالم بزرگوار مسألت میکنم.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما