_ _ _ _ _

 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

«کارآمدی فقه حکومتی در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب» بررسی شد
کرسی آزاد اندیشی با موضوع «کارآمدی فقه حکومتی در تحقق بیانیه گام دوم» در مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین اصفهان برگزار شد.
دفاع مقدس، دارای بهترین عناصر و مضامین برای خلق ادبیات داستانی است
یادداشتی از احمد خیری، رییس اداره کتابخانه و اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و فعال و محقق حوزه کتاب و کتاب‌خوانی
شأن فقیه حاکم استنباط و اجرای فقه است
حجت الاسلام خطاط حاکم فقیه را دارای شأنیت اجرا علاوه بر استنباط دانست و گفت: همه فقها شأنیت استنباط دارند اما تنها حاکم است که می‌تواند و شأنیت اجرایی دارد.
اعزام مبلغان تخصصی کودک و نوجوان با شعار امید و نشاط
حجت الاسلام اهتمام با اشاره به جایگاه امید در بیانیه گام دوم انقلاب گفت: اعزام مبلغان تخصصی کودک و نوجوان با شعار امید و نشاط برای نوجوان ایرانی انجام خواهد شد.
عفت اجتماعی حق عامه مردم است/ بررسی منفعت عمومی حجاب در جامعه
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: موضوع الزام‌آور بودن یا نبودن حجاب در جامعه از جنس حقوق عامه و در محدوده عفت اجتماعی است و در بند دوم مأموریت‌های قوه قضائیه قرار دارد.
نقش رسانه‌ها در شکل‌گیری نگرش و عملکرد افکار عمومی جامعه/ رسانه ها عامل مهم جامعه پذیری
رییس پژوهشکده الهیات و خانواده وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در جامعۀ امروز، رسانه‌ها یکی از عوامل مهم جامعه‌پذیری شناخته شده‌اند و در شکل‌گیری نگرش و عملکرد افکار عمومی نقش عمده‌ای دارند.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما
در مقابل دشمنی آمریکا ایستاده ایم
بارها آمریکا را به گوشه رینگ برده ایم

 
با خود جمهوری اسلامی که برخاسته‌ی از انقلاب است، هر چه توانسته‌اند دشمنی کرده‌اند. البتّه ما هم از این طرف بیکار نبوده‌ایم؛ ما هم از این طرف هر کار توانسته‌ایم، در مقابل آمریکا کرده‌ایم، در موارد زیادی هم طرف را گوشه‌ی رینگ برده‌ایم؛ نتوانسته از خودش درست دفاع کند، این هم کاملاً واضح است، همه‌ی دنیا می‌بینند.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما