بخش هاثبت نام ها

ویژه...

 
_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

برخی از آسیب های اخلاقی به مرز هشدار نزدیک شده، امروزه سفارش به مطالعه کتب اخلاقی کافی نیست
حجت الاسلام شهباز، انتقال مفاهیم دینی به کودکان و نوجوانان را از طریق تالیف آثار داستانی همراه با جذابیت های بصری را از ضروری خواند و گفت: نمی توان به یک نوجوان بین سنین ۱۲ تا ۱۶ سال توصیه کرد که معراج السعاده بخواند، قطعا در چنین سنی جواب نمی دهد.
جمهوری اسلامی تحقق تمدن بزرگ اسلامی را هموار ساخت
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با بیان این که جمهوری اسلامی برای تحقق تمدن بزرگ اسلامی فرصت و زمینه را هموار ساخته است، گفت: جمهوریت خواسته الهی است برای تحقق دین و در اصل این عهد الهی است که با تشکیل حکومت دینی، راه رشد و فلاح خود را هموار سازند.
نشست «جایگاه انقلاب اسلامی در تمدن زایی اسلامی»
نشست پنجم از سلسله نشست های میز تخصصی تمدن اسلامی با موضوع «جایگاه انقلاب اسلامی در تمدن زایی اسلامی» به همت دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و با همکاری گروه فرهنگی تبلیغی جبهه اندیشه ورزی انقلاب اسلامی برگزار می شود.
دوره تخصصی تربیت مربی «نقد تصوف»
رییس اداره آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: دوره تخصصی تربیت مربی «نقد تصوف» توسط دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و با همکاری گروه فرهنگی تبلیغی عصر ویژه طلاب و مبلغان برگزار می شود.
نهضت های تشیع و کارآمدی انقلاب اسلامی بررسی می شود
اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، سه کارگاه «بررسی نهضت های تشیع و کارآمدی انقلاب اسلامی»، «بررسی جریانهای دینی و فکری ایران معاصر» و «نقد و بررسی شیعه انگلیسی» را ویژه طلاب و مبلغان برگزار می کند.
رشدهای معنوی پس از انقلاب هم در کنار رشدهای مادی مطرح شود
عضو هیأت‌علمی پژوهشگاه علوم انسانی با اشاره به این که در دهه‌ی فجر تنها به بعد مادی و اقدامات عمرانی و پیشرفت‌های مادی پرداخته می‌شود، گفت: باید انقلاب را از جهت رشد فضایل در جامعه بررسی کنیم.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
   
   
   
  
  
  
  
  
 
راه نما
مقام معظم رهبری: بیست و دوى بهمن متعلق به ملت ایران است، متعلق به امام بزرگوار است، متعلق به شهداست، متعلق به آن روح و معناى حقیقى انقلاب اسلامى است، مال ملت است؛ دشمن میخواهد این ثروت عظیم و ذخیره‌ى عظیم ملى را متزلزل کند، ضعیف کند. شما با تمام قوا ان‌شاءالله باید در صحنه باشید و عاقلانه و مدبرانه حرکت کنید. ملت هم - بدانید - دلبند و دلبسته‌ى به همین شعارهاى اساسى انقلاب است. امروز در دنیا عزت ملت ایران، عظمت ملت ایران - که دشمن هم به آن اقرار میکند - به برکت همین انقلاب و این حضور مردمى است؛ و ملت ایران این را از دست نخواهند داد.
بیانات در دیدار با اعضای شوراى هماهنگى تبلیغات اسلامى
29/10/1388
پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما