_ _ _ _ _


اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

نخستین جشنواره تولیدات رسانه‌ای وصال برگزار می‌شود
اولین جشنواره فیلمنامه‌نویسی، داستانک و سناریونویسی وصال از سوی اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار می‌شود.
نسبت جمهوری اسلامی ایران با نظام بین‌المللی حقوق بشر
رئیس دانشکده حقوق دانشگاه نجف‌آباد گفت: اصول کلی نظام بین‌المللی حقوق بشر از سوی ایران پذیرفته‌ شده اما در تعدادی از حوزه‌های نظری، مبانی و منابع آن را قابل نقد و بررسی می‌داند.
چرا با وجود اعتقاد به قیامت، باز هم گناه می کنیم؟/ شفاعت در عالم برزخ هم ممکن است؟
دو پرسش و پاسخ از کتاب «پرسمان معاد» که از سوی از سوی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی، نمایندگی اصفهان تهیه و توسط انتشارات دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به چاپ رسیده است.
گناه کم‌فروشی مختص مسائل اقتصادی نیست
کارشناس فقه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: هر چند آيات سوره مطففین درباره كم‌فروشى در تجارت و مسائل مالى سخن مى‌گويد، ولى اين گناه بزرگ، به مسائل اقتصادى اختصاص ندارد، بلكه هر كس مسئوليتى داشته باشد و در حوزه مسئوليت خود كم‌كارى كند، شامل او نيز مى‌شود.
جذب کارشناس در مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی اصفهان
رئیس نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سوالات دینی در اصفهان گفت: از فضلای حوزوی برای همکاری در پاسخگویی تلفنی، فضای مجازی و مکتوب این مرکز دعوت به همکاری می شود.
آیین ادای احترام به شهدای ارامنه به مناسبت سال جدید میلادی
آیین ادای احترام به شهدای ارامنه به مناسبت سال جدید میلادی با حضور نمایندگان ادیان؛ جمعی از روحانیون اصفهان و مدیران مراکز حوزوی به عنوان نماینده مسلمانان، کشیش‌ها و اعضای شورای خلیفه‌گری ارامنه اصفهان و جنوب ایران، نمایندگان انجمن کلیمیان اصفهان و نمایندگان انجمن زرتشتیان اصفهان برگزار شد.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما

چرخ زندگی مردم با تولید می چرخد!
صاحبان نقدینگیها، سرمایه خود را به سمت تولید هدایت کنند تا کار بیفتد
رهبر انقلاب: امروز توطئه‌ی دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است، برای اینکه آن‌ها را ناامید کنند/ دولت و ملت باید تلاش کنند. توده‌‌ی مردم مسئله‌‌ی اسراف را مورد توجه قرار بدهند. صاحبان نقدینگی، آن را به‌سمت تولید هدایت بکنند. کسانی‌که تجارت با بیرون مرزها دارند، جنسی را که در داخل تولید می‌شود وارد نکنند/ کسانی که عادت کرده‌اند به سفرهای تفریحی خارجی بروند، این عادت را ترک کنند./  یک مسئله‌ی مهم، وحدت ملی مردم است. امروز متأسفانه درفضاهای مجازی، توهین و تهمت به یکدیگر ازسوی جمعی رایج شده است. این کار به فضای عمومی کشور ضربه میزند. بایستی اختلافات را بگذارند برای یک وقت دیگر/ ما خواهش میکنیم این حرف‌های تبلیغاتی دشمن را هم که جنگ روانی او برای تضعیف روحیه ملت است در مطبوعات و تریبون‌ها و رسانه‌ها تکرار نکنند/ آینده کشور به لطف الهی از امروز بارها بهتر خواهد بود.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما